ARTI TECH - HİZMETLERİMİZ SAYFASINDASINIZ


NELER YAPARIZ ?


Artı Teknoloji Tarafından Verilen Hizmetler Garanti kapsamında olan veya bakım anlaşmamız altında olan her makine, yetkili teknik servis elemanlarımızca periyodik olarak bakımdan geçirilir. Muhtemel arızalar ve erken yedek parça yıpranmaları engellenir.
Artı Teknoloji Tarafından Verilen Hizmetler Müşterilerimizin makinelerini uzun süreli verimli ve problemsiz olarak kullanması sağlanır. Bunun dışında müşteriden gelen servis talebi o müşteriye en yakın bölgedeki teknik elemana anında aktarılarak arızaya aynı günde müdahale edilmesi amaçlanır. Servis talepleri en geç 24 saat içerisinde sonuçlandırılır.
Artı Teknoloji Tarafından Verilen Hizmetler Hizmet kapsamındaki bölgelerde haftalık program dahilinde; teknik elemanlarımız yedek parça ve sarf malzemesi ile tam donatılmış araçlarla hizmet verirler.
Artı Teknoloji Tarafından Verilen Hizmetler Yoğun kullanılan, sık arıza çağrısı veren, revizyon gerektiren makineler teknik servis ekibimiz tarafından atölyeye alınır. Atölye bakımı sırasında makine komple sökülerek temizlik işlemine tabi tutulur ve Değiştirilmesi gereken parçalar müşterimizin onayı alınarak değiştirilir. Tüm bunlar yapılırken müşteri mağduriyetini önlemek için talep doğrultusunda müşteriye geçici makine bırakılabilir.
Artı Teknoloji Tarafından Verilen Hizmetler Gerek teknik servis; gerekse de satış personeli müşteriye her zaman en doğru ve en son teknolojiyi sunmak için konusunda uzman kişilerce eğitime tabii tutulurlar.
Artı Teknoloji Tarafından Verilen Hizmetler Sayfa başı maliyet anlaşması: Bu sisteme göre müşteriler, ellerindeki TA Triumph-Adler ve Panasonic markalı fotokopi makinelerinin, sarf malzemesi ve yedek parça vb. gereksinimleri için ücret ödemeksizin, sadece belirleyecekleri aylık çekim hacmine göre sabit bir ücret ödeyerek, garantili bakım ve servis hizmeti alıyorlar. Sayfa başı maliyet anlaşmasının işletmelere olan yararlarını şu şekilde özetleyebiliriz.
Artı Teknoloji Tarafından Verilen Hizmetler Anlaşma süresince, kopyalarınızı ilk günkü kopya kalitesinde alacaksınız.
Artı Teknoloji Tarafından Verilen Hizmetler Anlaşma süresince sabit fiyat garantili kopya başı maliyet sisteminden dolayı tüketim malzemeleri, yedek parça ve teknik servis ücretlerinden hiçbirini ödemeyeceğiniz gibi artışlardan da etkilenmeyeceksiniz.
Artı Teknoloji Tarafından Verilen Hizmetler Kuruluşunuz bünyesinde çekilecek her kopyanın maliyetini bilecek ve gereğinde kullanıcıları bu konuda uyarabileceksiniz. Her ay ödediğiniz tek bir fatura ile her türlü tüketim malzemesi, yedek parça ve teknik servis siparişleri ve ödemeleri ile ilgili zaman alıcı işlerden uzaklaşacaksınız.
Artı Teknoloji Tarafından Verilen Hizmetler Ortalama aylık doküman giderlerinizi kolaylıkla hesaplayarak yıllık dokümantasyon bütçenizi hesaplayabileceksiniz.
Artı Teknoloji Tarafından Verilen Hizmetler Fotokopi makinanızda yapacağınız koyu renkli çekimlerde harcayacağınız daha fazla toner maliyetinden etkilenmeyeceksiniz.
Artı Teknoloji Tarafından Verilen Hizmetler Tüm tüketim malzemelerinin ödemelerini, önce ödeme sonra çekim yerine, önce çekim yapıp sonra sadece çektiğiniz kopya sayısı kadar ödeme yapacaksınız. Yapmış olduğunuz çekim sayısı kadar ödeme yapacağınızdan kuruluşunuz kasasından toplu ödemeler yapmayacaksınız.
Artı Teknoloji Tarafından Verilen Hizmetler Dijital fotokopi makinalarının kullanımı yoluna gidildiği takdirde, yazıcı çıktılarınızı da kopya başı maliyet sistemine dahil edip çıktı maliyetinde 1'e 5 oranında tasarruf sağlayabilirsiniz. Çünkü dijital fotokopi makinaları kolaylıkla bilgisayar ve network ortamlarına adapte edilip laser yazıcı, faks ve scanner olarak kullanılabilirler.